توری حصاری فنس دور باغی خرید توری حصاری قیمت فنس کیلویی | fouladgostar

در این پادکست به شرح اطلاعات بیشتری از این توری و عوامل موثر بر قیمت این محصول پرداخته‌ایم. شما عزیزان می‌توانید برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما در شرکت آهن تخفیف شما را راهنمایی می‌کنند تا بتوانید توری حصاری متناسب با نیاز خود را با قیمت مناسب تهیه و استفاده نمایید. همچنین با مراجعه به سایت آهن تخفیف می‌توانید از قیمت روز توری حصاری و انواع آن مطلع شده و محصول خود را به راحتی و با بالاترین کیفیت ممکن انتخاب کنید.

واحد مترمربع و کیلوگرم را در کنار عوامل دیگر همچون سایز، ضخامت و حتی نوسانات بازار برای محاسبه قیمت فنس باغی در آخرین بروزرسانی جداول این صفحه قابل‌مشاهده هستند. درلیست موجود، قیمت توری حصاری در سایز مفتول و ابعاد چشمه مختلف قابل مشاهده است. توری حصاری یا به عبارت ساده‌تر فنس یکی از انواع مختلف توری فلزی است که با مفتول گالوانیزه سرد یا گرم و یا با فولاد ضد زنگ تولید می‌شود. این توری بسیار با دوام است و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است و دلیل این امر نیز جنس فولاد آن است. این توری به دلیل اینکه روکشی از جنس فلز روی دارد در برابر انواع شرایط آب و هوایی مقاوم است و زنگ نمی‌زند. به همین دلیل نیز تبدیل به یکی از بهترین‌ گزینه‌ها برای شرایط آب و هوایی خاص به شمار می‌رود.

فنس حصاری مفتول 2.20 چشمه 7.5

این نوع توری احتمال زنگ زدگی دارد، اما سرعت خوردگی آن پایین بوده و دوام مناسبی در مناطق مرطوب دارد. برای مثال قیمت توری حصاری گالوانیزه pvc از انواع دیگر بیشتر است از این رو خرید توری حصاری گالوانیزه معقول‌تر می‌باشد. برای مثال قیمت توری حصاری گالوانیزه pvc از انواع دیگر بیشتر است از این رو خرید توری حصاری گالوانیزه معقول‌تر می‌باشد . طول عمر فنس توری مفتول سیاه در حدود ۲۰ سال تخمین زده شده است، از طرف دیگر نمونه گالوانیزه آن بیش از 30 سال برآورد شده است. توری حصاری یکی از انواع مختلف توری فلزی است که در تولید آن از مفتول گالوانیزه گرم یا سرد و فولاد ضدزنگ استفاده می‌شود.

توری حصاری :

لذا تا کنون توانسته بهترین اجناس این حوزه را وارد بازار کند و تولید ناخالص داخلی را افزایش دهد. فنس گستر یک تامین کننده‌ی ایرانی است که در هر شرایط اقتصادی ضمن به کارگیری منابع انسانی جوان و متخصص به فعالیت خود ادامه می­دهد. فنس گستر یکی از تولیدکنندگان ایرانی انواع فنس ها من جمله فنس باغی است که محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می‌نماید.

  • قیمت توری حصاری به مشخصات فنی آن وابسته بوده به‌گونه‌‌ای که بر اساس نوع مفتول و سایز چشمه‌ها متغیر است.
  • به منظور اطلاع از قیمت فروش این محصول می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت شهر مفتول تماس بگیرید.
  • فنس آهنی اولین بار در اروپا تولید شد و به مرور زمان استفاده از این نوع حصار رونق بسیار کارخانه سیم مفتول زیادی پیدا کرد.
  • در مرحله بعد، اهرم موتور الکتریکی توسط افراد روشن شده و مفتول گالوانیزه بر دور قالب مورد نظر می‌پیچد.
از سوی دیگرهر چه قطر مفتول ضخیم‌تر باشد، باز هم قیمت آن گران‌تر است. توری حصاری به دلیل مقاومت بالا از امنیت بالایی برخوردار است و از تعرض افراد یا حیوانات به محوطه و اموال شما محافظت می‌کند. اول به این دلیل که بسیار محکم است و بریدن تمام مفتول‌های آن برای عبور یک انسان بالغ کار ساده‌ای نیست. این نوع توری مقاومت خیلی بالایی دارد و به همین علت برای هر نوع شرایط آب و هوایی مناسب است از لحاظ قیمت نیز بالاتر از انواع دیگر است.

توری حصاری مفتول 2.20 چشمه 7.5

توری حصاری فنس دور باغی خرید توری حصاری قیمت فنس کیلویی | fouladgostar