20 خواص قارچ گانودرما؛ اثرات جانبی قارچ گانودرما

آلبالو یک میوه تابستانی خوشمزه با طعمی ترش یا ملس است که از آن در پخت انواع شیرینی‌، غذا، مربا، شربت و… این میوه یکی از بهترین طعم دهنده‌های شناخته شده در جهان است و طرفداران زیادی دارد. اما علاوه بر طعم بی نظیر، آن‌چه این میوه را بسیار مورد توجه قرار داده، خواص فوق‌العاده آن برای سلامتی است.

گانودرما حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان شامل پلی ساکارید، پپتید پلی ساکارید و ترکیبات فنلی است. پزشکی گیاهی چینی به طور سنتی Ganoderma را برای خواب آرام توصیه می کند. استفاده منظم از قارچ گانودرما موجب ایجاد آرامش شبانه شده و برای افرادی که از بی خوابی رنج می برند فوق العاده مناسب است. نوشیدن یک فنجان نیم ساعت قبل از خواب، فرد را دچار خواب تدریجی و عمیق خواهد کرد. برای نتیجه گیری بهتر از خواص دارویی قارچ گانودرما باید روند درمان را تا بر طرف شدن کامل مشکل، ادامه داد. استفاده از طبیعت درمانگر برای پیشگیری از بیماری ها و مداوای مشکلات جسمی و روحی موضوع تازه ای نیست.

برخی از قارچ‌های مهم دارویی در معرض انقراض هستند و نیاز به حفاظت دارند. طبقه بندی گونه های موجود در جنس به دلیل استفاده از خصوصیات مورفولوژیکی به عنوان ابزار شناسایی، نامرتب در نظر گرفته شده است. در حال حاضر، چندین مترادف، مجموعه گونه ها و شناسایی نادرست گونه ها در این جنس وجود دارد.

قهوه گانودرما موکا دکتر بیز همراه با قارچ گانودرما

یک مطالعه ۱۲ هفته‌ای روی ۲۶ نفر نشان داد که قارچ ریشی ممکن است کلسترول HDL “خوب” را افزایش و تری گلیسیرید را کاهش دهد. علاوه براین، یک تجزیه و تحلیل گسترده پس از بررسی پنج مطالعه مختلف که شامل حدود ۴۰۰ نفر بود، هیچ اثر مفیدی برای سلامت قلب نشان نداد. محققان دریافتند که مصرف قارچ ریشی تا ۱۶ هفته باعث بهبود کلسترول نمی‌شود. درواقع هنوز میزان دقت این آزمایش‌ها به اثبات جمعی نرسیده و نیازمند تحقیقات بیشتر دراین خصوص است. یک مطالعه اثرات آن را بر روی ۱۳۲ فرد مبتلا به نوراستنی که یک وضعیت نامناسب مرتبط با درد، سرگیجه، سردرد و تحریک‌پذیریاس، بررسی کرد.

  • هرگز دز بالایی از قارچ را شروع به مصرف نکنید, از یک گرم در هر وعده شروع کرده و میزان مصرف روزانه خود را کم کم افزایش دهید.
  • مصرف در شب به دلیل کاهش فشار و اثر آرامبخشی موجب خواب بهتر میشه اگه همراه با گرمی مصرف نشه.
  • دلیل دوم ابتلا به این بیماری عملکرد ضعیف برخی اعضای بدن است که منجر به تولید بیش از حد اوره در بدن، مشکل متابولیسم و از بین بردن اسید اوره و یا ترکیبی از هر دو مورد می باشد.
  • در این مقاله آنچه در مورد مزایا و خطرات احتمالی قارچ گانودرما می‌دانیم را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

اجازه دهید پودر قارچ هر بار حداقل ۳۰ دقیقه و حداکثر ۲ ساعت بجوشد. پس از گذشت زمان مناسب، آن را از روی حرارت بردارید، صاف کنید و کنار بگذارید. می توانید این کار (جوشاندن گانودرما) را با تفاله های صاف شده تکرار کنید.

بیماری های تحت درمان تخصصی گانودرما عبارتند از بیماری های پوستی مانند پسوریازیس , اگزما , ویتیلیگو ( پیسی ) و لوپوس . از ریزش مو جلوگیری می کند و شاید مهمترین درمان گانودرما مربوط به زگیل تناسلی می باشد . همچنین مصرف گانودرما به مدت ۲ سال و پیوسته بدن را به قدری ایمن می کند که حتی ویروس اچ آ وی هم به بدن نفوذ نمی کند .همچنین از بروز انواع سرطان هم جلوگیری می نمایید . نکته ی مهم و اساسی در استفاده از گانودرما و درمان بیماری با این قارچ معجزه آسا این است که وقتی شما دوره ی درمانی خود را آغاز می کنید . ابتدا دوره درمانی و بعد از استفاده چند روزه از قهوه گانودرما و در همان هفته ی نخست گانودرما , فروشگاه اینترنتی آریو کالا بیماری را در بدن شما پیدا می کند و فورا در محل بیماری شروع به دفع و پاکسازی سموم می نماید .

فواید قارچ گانودرما برای درمان عفونت مجاری ادرار

بله؛ گانودرما نیز مانند سایر داروهای گیاهی، عوارض مخصوص خود را دارد. بر اساس مطالعات انجام شده از جمله این عوارض می‌توان به مشکلات گوارشی و کبدی اشاره کرد. حتما شنیده‌اید که شاعر می‌گوید، اندازه نگه‌دار که اندازه نکوست!

گانودرما چگونه در بدن اثر می گذارد ؟

20 خواص قارچ گانودرما؛ اثرات جانبی قارچ گانودرما