Master (شما) بهترین کارت گرافیک در 5 دقیقه در روز

Infinity Cache AMD برای اینکه از جهات دیگر یک GPU نسبتا” ضعیف به نظر می رسد شگفت انگیز است و این کارت گرافیک تنها به حدود 130 وات نیاز دارد که بسیار کمتر از GPU های رقیب می باشد. این یک برابری قیمت AMD را به همراه داشته و آخرین به روز رسانی های معماری AMD RDNA 3 را دریافت می کنید. در حال حاضر، از نظر بهای آخرین نسل GPU، این در میان بدترین موارد از همه مناسب تر است. خبر خوب این که با قیمت 340 دلار نسبت به کارت انویدیا (حدود 480 دلار) بسیار ارزان تر می باشد. یک راه خوب برای شروع رویه لینکسازی، تولید محتوایی است که به صورت طبیعی بکلینکهای معتبر به دست میآورد. RX 6750 XT در اصل همان GPU، با سرعت کلاک، سرعت حافظه و مصرف انرژی کمی بالاتر و روی هم رفته حدود 5٪ سریعتر است. انویدیا مشتاق است یادآوری کند هنگام فعال سازی DLSS 3، سرعت سری RTX 40 چقدر بالاتر می رود. اعتبار دامنه یا Domain Authority یک امتیاز بین 1 تا 100 است که کیفیت یک وبسایت را اندازهگیری میکند.

ایسوس اولین شرکتی است که طراحی ۱۰۰٪ بدون گرد و غبار را در تولید محصولاتش به کار گرفته و همین موضوع دوام کارت گرافیک را به میزان قابل توجهی افزایش داده است؛ اگرچه این پردازنده گرافیکی کمی گرانتر از سایر برندهاست، اما به معنای واقعی عملکرد بالایی دارد. DLSS 3 نامناسب نبوده، اما ترجیح میدهیم عملکرد تقویت نشده را با هم مقایسه کنیم، و میتوان گفت که DLSS 3 تجربه کار را نسبت به سطح پایه 10 تا 20 درصد و نه 60 تا صد در صد بهبود میبخشد. Arc A770 اینتل نیز در عملکرد ردیابی پرتو نسبت به آن برتری دارد. این لپ تاپ همچنین به لطف وزن 1.7 کیلوگرمی و ابعاد ظریف خود، حملپذیری بسیار بالایی نیز دارد و به عبارتی تمام فاکتورهای بهترین لپ تاپ موجود در بازار را دارد. هنوز نمیتوانیم کمکی کنیم اما حس می شود که این کارتها، به ویژه در مقایسه با نسل قبلی 3070 Ti قیمت بسیار بالایی دارند. نسل قبلی 3070 Ti بیشتر شبیه 65 درصد RTX 3090 با 40 درصد قیمت بود. عملکرد کلی شبیه به RTX 2070 است، بنابراین دو سال و نیم بعد، Nvidia عملکرد یک کارت گرافیک 500 دلاری قبلی را با یک کارت گرافیک جایگزین 330 دلاری سازگار می کند.

نیاز دارید که از این ابزار برای اندازهگیری و تحلیل استفاده کنید. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از شرکتهای زیرمجموعه بیپی بهشمار میآید، ولی مدیریت آن کاملاً مستقل است. این شرکت در اقدام دیگر و در نواحی فاقد نیروی جوان، با توجه به پیری جمعیت و کاهش نیروهای متخصص و عدم امکان تأمین نیروی جدید، مبادرت به استخدام نیروهای قدیمی و بازنشسته و جذب آنها کردهاست. لپ تاپ Lenovo LOQ-15IRH8 از جدیدترین محصولاتی شرکت لنوو است که اخیراً وارد بازار ایران شده است. اما همچنان 10 تا 15 درصد سریعتر از نسل قبلی RTX 3080 است که با جدیدترین معماری و قابلیت های Lovelace Ada عرضه می شود و در مقایسه با بسیاری از کارت های 3080 که هم اکنون قیمت بیشتری نسبت به 4070 Ti دارند تنها حدود 20٪ نسبت به ارزان ترین 3080 ( مدل Peladn ) قیمت دارد. برای آنکه گوگل بتواند کاربران بیشتری برای گوگل پلاس جذب کند باید سرویسهای دیگر خود را که اکنون کاربران زیادی هم دارند در این سرویس جدید خود وارد کند.